system.webServer>
top of page
keybalance-grupper-001_edited.jpg

Mød vores konsulenter & specialister

Mød nogle af medarbejderne i KeyBalance A/S og læs om deres baggrund og kvalifikationer.

Alle konsulenter og specialister har en stor viden om KeyBalance, implementering og udvikling, så langt de fleste opgaver kan løses af alle i huset. 

Partnere

Salg og marketing

John.portræt.jpg

John Brandt-Spliid

Salgschef

+45 53 85 80 03

John@keybalance.dk

Cecilie.portræt.jpg

Cecilie J. S. Kaspersen

Marketingskoordinator

+45 92 99 40 35

Cecilie@keybalance.dk

Konsulenter

Jakob.portræt.jpg

Jakob Vilsfort

Konsulent

+45 88 88 78 32

Jakob@keybalance.dk

Helena Camilla Pedersen.jpg

Helena Camilla Pedersen

Konsulent (på barsel)

+45 88 88 78 46

Helena@keybalance.dk

Billede kommer snart2.JPG

Casper

Konsulent

Casper@keybalance.dk

keybalance-005.jpg

Mads Hougaard

Konsulent

+45 88 88 78 35

Mads@keybalance.dk

Billede kommer snart2.JPG

Tobias Klitgaard Sørensen

Konsulent

+45

Tobias@keybalance.dk

Gammelsmølf (1)_edited.jpg

Jan Flyger

Konsulent

+45 88 88 78 42

Jan@keybalance.dk

Billede kommer snart2.JPG

Julie Vedel Jørgensen

Konsulent

+45

Julie@keybalance.dk

Support

Support

Vores samarbejdspartnere

John.portræt.jpg

+Vonbülow.co

Kommunikation og marketing

+45 55 99 81 18

Mail@vonbulow.com

John.portræt.jpg

Nymann HR

HR, stressforebyggelse og ansættelsessamtaler

+45 41 39 89 60

birgitte@nymann-hr.dk

bottom of page